Perry Rhodan 2965 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2965
Název:Hvězdný prstenec
(Der Sternenring)
Autor:Christian Montillon
Cyklus:Genesis
Vydáno poprvé:15. června 2018
Vydáno v češtině: -
V nebeském prstenci - Atlan sleduje stopu superinteligence
Hlavní postavy románu:

Atlan – Arkonidan dosáhne hvězdného prstence.

Fitzgerald Klem – Lid brání svůj amulet.

Tamareil – Cappinka v robotickém těle zachází s pravdou velmi kreativně.

Florence Hornigoldová – Kapitánka se chopí historicky jedinečné příležitosti.

Dobře tři tisíce let v budoucnosti: Perry Rhodan má stále ještě svou vizi, změnit Mléčnou dráhu na hvězdný ostrov bez válek. Muž ze Země, který kdysi vedl lidstvo ke hvězdám, chce mít v Galaxii konečně mír.

Pod povrchem sice mezi jednotlivými hvězdnými říšemi stále existují neshody, národy však přesto spolupracují. Neplatí to pouze pro lidstvem obydlené planety a měsíce. Tisíce světů se sjednotily k Lize svobodných Galaktiků. Kontakt s lidmi a jejich spojenci vyhledávají i návštěvníci z jiných galaxií.

V současné době jde především o Thoogondu z galaxie Sevcooris. Před několika desítkami tisíc let měli tito cizinci v Mléčné dráze vlastní hvězdnou říši. Pak jsou tu ještě Gemeni, kteří tvrdí, že se z pověření superinteligence jménem GEŠOD zasazují o mír.

Bez varování dobyli strašlivě vyhlížející Xumushané Sluneční soustavu a obsadili Zemi – tato invaze je ovšem ryzí podvod Technomahdího. Co tím ale tento tajemný sleduje?

Atlan se mezitím po svém návratu ze Začasé země ocitl v galaxii, v níž se rovněž angažují Gemeni. Ti začali nesmrtelnému Arkonidanovi ihned strojit úklady. Arkonidan skrz šodské zrcadlo unikl do soběstačné stanice v dakkarprostoru a odtud pokračoval do blízkosti Mléčné dráhy. Jeho cílem je teď HVĚZDNÝ PRSTENEC...


Aktuální data:
21.1.2022
1565 před NGL
2. Katany Capitu 18995 da Ark
10022 pzA
JD: 2459600.5
58422 dha-Tamar
 
rss kanál