Perry Rhodan 2750 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2750
Název:Odlet
(Aufbruch)
Autor:Uwe Anton
Cyklus:Atopický tribunál
Vydáno poprvé:02. května 2014
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 8. listopadu 1516 NGL – 6. ledna 1517 NGL
Nová dálková kosmická loď Terranců startuje – k pátrání po Perrym Rhodanovi
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Reginald Bull – Nesmrtelný přebírá velení.

Iblan Goster – Terranec na palubě posbijské lodi.

Sune Lerront – Umělec s pronikavým pohledem.

Attilar Leccore – Šéf SPL si bere masku.

Gucky – Myšob se pere se svými schopnostmi.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2750 (Ilustrace 1)
© VPM kg.

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1516 Nového galaktického letopočtu je Mléčná dráha již po dva roky kontrolována Atopickým tribunálem, stále ještě dalekosáhle tajemnou organizací, která předstírá, že se v rámci Atopického řádu stará o mír a bezpečí.

Jaké může mít tento řád důsledky, pocítil Perry Rhodan na vlastní kůži v galaxii Larhatoon. Ta je domovinou Larů, nyní ale trpí pod vládou Atopických soudců. Snad by se tu však daly najít informace, které pomohou svrhnout moc tribunálu v obou hvězdných ostrovech.

V Mléčné dráze je mezitím připravena expedice na Rhodanovu záchranu – největší podíl na jejím spuštění nemá nikdo jiný, než nejstarší Perryho přítel, Reginald Bull. Pro nebezpečnou výpravu nastal čas k ODLETU...