Perry Rhodan 2724 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2724
Název:Svědek budoucnosti
(Zeitzeuge der Zukunft)
Autor:Wim Vandemaan
Cyklus:Atopický tribunál
Vydáno poprvé:31. října 2013
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 19. – 23. září 1514 NGL
Je to triumf Atopů – a stává se procesem tisíciletí
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Terranec stojí před soudním dvorem Atopického tribunálu.

Bostich I. – Arkonidan začíná nový život.

Sichu Dorksteiger – Atorka učiní zarážející objev.

Attilar Leccore – Ředitel SPL má co říct.

Matan Addaru Dannoer – Atop vynáší rozsudek.

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1514 Nového galaktického letopočtu, který podle starého kalendáře odpovídá počátku šestého tisíciletí, patří Země k Lize svobodných Pozemšťanů. V tomto galaktickém státním útvaru se spojily tisíce slunečních soustav, na jejichž planetách sídlí lidé.

V Galaxii nyní zavládl zmatek. Jednak hrozí mezihvězdná válka, a navíc se zde angažuje zlověstný Atopický tribunál. Mluvčími tribunálu jsou Onryoňané, žádající vydání Perryho Rhodana a imperátora Bosticha.

Oba Nesmrtelní platí za hlavní fraktory v budoucnosti se odehrávajícího světopožáru, a právě tato katastrofa má být odvrácena. Za cenu značných obětí jsou teď Rhodan i Bostich v rukou tribunálu a v soudním jednání se má rozhodnout o jejich dalším osudu. Aby prokázal vznesená obvinění, Atopický soudce povolá SVĚDKA BUDOUCNOSTI...


Aktuální data:
20.1.2022
1565 před NGL
1. Katany Capitu 18995 da Ark
10022 pzA
JD: 2459599.5
58422 dha-Tamar
 
rss kanál