Perry Rhodan 2634 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2634
Název:Noví páni Terry
(Terras neue Herren)
Autor:Hubert Haensel
Cyklus:Neuroversum
Vydáno poprvé:10. února 2012
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 5. – 8. říjen 1469 NGL
Hvězdné galeony se vrátili do Sluneční soustavy – lidstvo stojí nad propastí
Hlavní postavy románu:

Reginald Bull – Pozemský Rezident „tragicky“ zahynul.

Henrike Ybarri – První Pozemšťanka se skloní před ultimátem.

Geronimo Abb – Mladý Pozemšťan má rád ztroskotaného obra.

Homer G. Adams – Nositel buněčného aktivátoru se předem pojistil.

Syn nocizrakého – Utrofar mezi životem a smrtí, na novém světě.

V Mléčné dráze se píše rok 1469 Nového galaktického letopočtu – to odpovídá roku 5056 křesťanského kalendáře. Po zmizení Sluneční soustavy a všech v ní žijících Pozemšťanů se situace v domovské galaxii lidstva zásadně změnila.

Z původního stanoviště Slunce se stal nebezpečný Sektor nula, přičemž celou oblast uzavřely jednotky Galaktiků. Všichni se horečnatě snaží zjistit, co se vlastně se Solárním systémem stalo. Celou věc navíc komplikuje skutečnost, že byla „unesena“ BÁZE, na jejíž palubě se nacházel Perry Rhodan.

Není divu, že na mnoha místech Galaxie panuje neklid. Země byla důležitým politicko-ekonomickým centrem a všichni již pocítili důsledky jejího zmizení. Z konference na planetě Maharani vzešlo provizorní vedení Ligy svobodných Pozemšťanů.

Avšak kde je Sluneční soustava? Jak se zdá, byla přesunuta do vlastního miniaturního univerza, do „anomálie“. Tam však lidstvo není samo: Oblast obývají také Sayporani a Sluncaři, a právě oni zde zřejmě mají hlavní slovo. Seslali na Slunce a jeho planety Fimbulzimu a následně nasadili hvězdné galeony. Po jejich nájezdu se do zemské kůry dostaly nanostrojky, které drží lidstvo v šachu, neboť jsou schopny vyvolat ničivá zemětřesení. Posádky galeon se mohou otevřeně prohlásit NOVÝMI PÁNY TERRY...


Aktuální data:
27.11.2021
1566 před NGL
28. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459545.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!