Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 2465
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2465
Název:Po stázi
(Nach der Stasis)
Autor:Hubert Haensel
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:14. listopadu 2008
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 1347 NGL
Jejich spánek trval celé věky – nová doba po mentální revizi
Hlavní postavy románu:

Inkh Selexon – Tibirian Melech se probudí z miliony let trvající stáze.

Mondra Diamondová – Družka Perryho Rhodana operuje na palubě CHEOS–TAI jen s malým oddílem.

Taffanaro – TAI–servo z lidu Herometů slouží pánům CHEOS–TAI.

Situace Perryho Rhodana a lidstva je zoufalá: Gigantická vesmírná flotila, Terminační kolona TRAITOR, obsadila planety Mléčné dráhy. TRAITOR jedná z pověření chaotarchů, Mocností Chaosu. Cílem je nekompromisní vykořisťování. Mléčná dráha má být využita jako zdroj surovin k zabezpečení existence negasféry. Tento kosmický útvar vzniká v blízké galaxii Hangay – jde o místo, které je neobyvatelné pro běžný život a kde neplatí přírodní zákony.

Lidé na Zemi a ostatních planetách Sluneční soustavy stále odolávají úderům Terminační kolony, zabarikádováni za štítem TERRANOVA. Zpoza této bariéry se všemi prostředky pokouší škodit záměrům Kolony. Mezitím se SOL, RICHARD BURTON a takzvaná Eskadra Hangay chystají zasáhnout proti TRAITORu přímo v zánikem ohrožené galaxii.

Pro Perryho Rhodana a posádku JULESE VERNA, cestující do Mléčné dráhy, nastanou na palubě ZÁKONOdárce zásadní problémy. Díky chybnému rozkazu se probudí prastaré bytosti, vyženou Pozemšťany z CHEOS–TAI a začnou nový život PO STÁZI...