Perry Rhodan 2407 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2407
Název:Výprava do Tare–Šarmu
(Aufbruch nach Tare-Scharm)
Autor:Hubert Haensel
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:5. října 2007
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 20‘059 813 p. Kr.
Hlavní postavy románu:

Ekatus Atimoss – Duál bojuje o svou kariéru a o ZÁKONOdárce.

Gucky – Ilt se cítí odrážen parapolizátorem.

Perry Rhodan – Pozemšťan se cítí povinen pomoci Laosoorům.

Pothawk – Velitel se pokouší osvobodit svůj lid a uchránit ho záhuby.

Na jaře 1346 Nového galaktického letopočtu stojí lidstvo před největší hrozbou svých dějin: Nezměrné síly Terminační kolony TRAITOR dobyly Mléčnou dráhu a obsadily téměř všechny obydlené planety. TRAITOR pracuje ve službě chaotarchů. Jeho cílem je využití zdrojů Lokální skupiny a zabezpečení existence negasféry, vznikající v blízké galaxii Hangay. Negasféra je životu nepřátelské místo, kde neplatí fyzikální zákony.

Perry Rhodan odcestoval se speciální lodí JULES VERNE 20 milionů let do minulosti, aby v Phariske–Erigonu, jak se v té epoše říkalo Mléčné dráze, nalezl záchranu pro lidstvo v přítomnosti.

V Phariske–Erigonu vládne superinteligence ARCHETIM, která se připravuje na cestu do galaxie Tare–Šarm, kde má brzy vypuknout rozhodující bitva o tamější negasféru. Agenti Mocností Chaosu se ze všech sil snaží superinteligenci zastavit, a nechají Laosoory ukrást mysteriózní zlatavou kulovitou loď CHEOS–TAI.

Perry Rhodan zjistí, že se Laosoorové a jejich skrze vesmír cestující domovský svět LAOMARKA stali pomocníky Chaosu nevědomky. Pokud se nyní Pozemšťanům a odbojným Laosoorům podaří zasadit utlačovatelům rozhodný úder, bude moci začít VÝPRAVA DO TARE–ŠARMU...

Aktuální data:
20.9.2021
1566 před NGL
6. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459477.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!