Hermon da Tarkalon

Informace o postavě:
Datum narození:?
Úmrtí:?
Národ:Arkonidané
Popis:vypadal jako běžný Tarka
Tituly:Nert

Hermon da Tarkalon byl poslední Nert z Tarkalonu. V roce 2140 vyhlásil nezávislost planety na Spojeném impériu.

Popis

Vypadal jako běžný Tarka.

Charakteristika

Hermon da Tarkalon byl mlčenlivý, úzkostlivý a spíše muž v pozadí, který většinu svých rozhodnutí vyřkl sám a nikdy se neshodl se svý poradcem. Viděl všude intriky a spiknutí a nedůvěřoval ani svým blízkým spolupracovníkům.

Životopis

V roce 2097 přijal Hermon da Tarkalon jako Nert léno planety Tarkalon. Zpočátku své vlády byl viděn jako nastolitel nových zlatých časů, rychle se však ukázalo, že nový Nert se bojí a v obyvatelstvu rozsévá vzájemnou nedůvěru. Stále mizely osoby, které se kriticky vyjadřovaly k jeho vládě, a tak si raději nikdo netroufal protivit se mu.

V roce 2140 vyhlásil Hermon da Tarkalon nezávislost Tarkalonu na Spojeném impériu. Mnoho obyvatel očekávalo zlepšení poměrů, byli ale hořce zklamáni, protože Nert nyní mohl volně rozvinout svou krutost, aniž by se musel bát postihů ze strany Spojeného impéria. Nikdo si už před hrůzovládou Nerta nemohl být jistý a každý se před každým bál. Mnoho osob z toho chtělo ale i profitovat a podílet se na Nertových zločinech.

Nakonec došlo k občanské válce, která trvala mnoho let, a miliony Tarků při ní ztratilo život. Nert se s věrným zástupem svých přívrženců opevnil ve svém paláci v horách a zoufale se bránil. Nakonec byl palác skupinou rebelů, mezi nimi byl i zástupce Mechter, vyhozen do povětří a tím skončila vláda Hermona da Tarkalon. Tím ale také vznikla Legenda o Nertovi, neboť mnoho jeho stále ještě početných přívrženců tvrdilo, že se Nert ukrývá v bunkrech v horách, aby během Tříměsíční noci znovu převzal moc.

Aktuální data:
25.6.2021
1566 před NGL
4. Tedar 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459390.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!