Dronové

Další informace o národu:
Domovská galaxie:Mléčná dráha
Domovská planeta:Dron
Známé obydlené planety:
Dron, Droncanq, Rauwon, Dornesh

Národ Dronů žije na stejnojmenné planetě slunce Dorgshi v Mléčné dráze. Byli již v minulosti důležitou oporou Velkého impéria a nyní i Křišťálového impéria. Jednou z jejich nejdůležitějších slunečních soustav byla dříve soustava Attam.

Vzhled

Ještěrkám podobní Dronové se podobali zmenšenému, vzpřímeně chodícímu Tyrannosauru Rexovi. Byli vysocí dva metry a působili mohutně. Kožená, zkostnatělá a šupinami posetá kůže je hnědočerná. Silný ocas sloužil jako třetí noha a používali ho k udržení rovnováhy. Přestože jsou velice podobní terranským praještěrům, mají zploštělé zuby, protože jsou býložravci. Jazyk je světle červený a podobá se spíše kameni.

Sarkanští bojovníci

Ve společnosti Dronů existuje řád Sarkanských bojovníků. K Sarkanským bojovníkům se může přidat pouze zasloužilý Dron. Učí se zde hlavně zvětšování sebevědomí a rozšiřují své bojové schopnosti. Sarkanští bojovníci jsou schopni dostat své tělo do určitého transu a nakrátko existovat jen jako samotné vědomí. V normálních případech může Sarkanský bojovník navštívit jiné tělo nebo ho dokonce duševně usmrtit. Pokud je ale trans přerušen, nemůže se již Sakranský bojovník pokusit o další oduševnění.

Historie

Atlanův prostředník získal roku 2045 Drony i s jejich jedenácti obydlenými soustavami za spojence Velkého impéria.

Delegace Dronů se v červnu 1346 NGL účastní tajné konference Galaktiků v Aarus-Jima.

Známí Dronové

  • Raqett – informační makléř na Drorahu
  • Qertan
  • Straton Zaghyt
Aktuální data:
24.1.2022
1565 před NGL
5. Katany Capitu 18995 da Ark
10022 pzA
JD: 2459603.5
58422 dha-Tamar
 
rss kanál