Země Dommrath

Jako země Dommrath je označován vládní systém, zavedený Rytíři z Dommrathu v galaxii Dommrath.

Záměr

Rytíři vybudovali kulturu míru a harmonie, směřující k rovnosti všech inteligentních bytostí. Každý odbojný názor nebo dokonce kultura je více nebo méně násilně potlačována. Děje se tak prostřednictvím Legie nebo Rytířských sugestorů.

Ja–Ron Kascha vyvinul tak zvaný medián rovnosti, který je posléze doplněn mediánem kultury a mediánem míru. Cílem je stagnace vědeckého a kulturního vývoje v Dommrathu, což má tuto oblast ochránit před pozorností kosmokratů. V rámci prosazení tohoto záměru jsou systematicky utajovány a potlačovány také vědecké a matematické objevy.

Uspořádání

Galaxie Dommrath je rozdělena do tisíců krychlových sektorů, spojených soustavou portálů (takzvaná Dommrathská síť). Kosmické lety smí provozovat pouze Rytíři nebo jejich zmocněnci. Legie má příkaz hájit tento systém a všechny obyvatele Dommrathu před mimogalaktickými hrozbami. Kromě toho slouží bodlinaté lodi Legie jako varování před ilegální aktivitou a zasahují při jejím zjištění.

Dommratští apoštolové pocházejí z různých národů galaxie. Jejich posláním je neutralizovat hádky, ještě než se zvrhnou do ozbrojených střetů.

Irrismeeti působí v pozadí jako sugestoři a likvidují škodlivé myšlenky, jakož i nebezpečné vědomosti.

Aktuální data:
23.10.2021
1566 před NGL
34. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459510.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!