Perry Rhodan 3065 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 3065
Název:Beteigeuze
(Beteigeuze)
Autor:Susan Schwartzová / Christian Montillon
Cyklus:Mythos
Vydáno poprvé:15. května 2020
Vydáno v češtině: -
Čas děje: leden 2047 NGL
Terranec a matka snůšky - zachrání diplomaté budoucnost?
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan - Terranec je prověřen.

Phylax - Okrill je zase jednou zachráncem.

Kaloyd - Yura použije plášť.

Odai Krimmer a Wrachsha - Dva bezpečnostní zmocněnci lidí a Topsiderů se starají o konferenci hlav států.

Orfea Flaccu a Bun-Akkbo - Dva státníci se angažují v zájmu míru.

Ilustrace:
Perry Rhodan 3065 (Ilustrace 1)
© VPM kg.

Více než 3000 let v budoucnosti: Jako Terranci jsou už dávno označováni lidé, kteří za sebou nechali Zemi i celou Sluneční soustavu. V nekonečnu vesmíru potkávají mimozemšťany všeho druhu. Potomci Pozemšťanů osídlili tisíce světů, bezpočet kosmických lodí cestuje až k těm nejvzdálenějším hvězdám.

Perry Rhodan je člověk, který už od počátku vede lidstvo na jeho cestě do kosmu. Nyní stojí před možná největší výzvou svého života: Byl katapultován v proudu času a nyní se nachází v epoše, v níž nejenže je zapomenuta Země, ale navíc byly v takzvané datové záplavě znehodnoceny prakticky všechny historické dokumenty.

Perry Rhodan mezitím opět nalezl Terru – v univerzálním dvojčeti, které je s naším vesmírem spojeno takzvanou nulovou zónou. Terranci ze Země jsou ve sporu s Topsidery. Plánovaná mírová jednání mají probíhat v systému obřího slunce BETEIGEUZE....


Stručný obsah:

Diplomatická jednání mezi Terranci a Topsidery v systému Beteigeuze jsou ohrožena komplotem. Když Perry Rhodan potvrdí, že ve Druhé větvi nehodlá uplatňovat žádnou pravomoc a nikdo nebude nucen k účasti při repatriaci Terry, je uzavřena mírová smlouva a založena Orionská aliance.