Perry Rhodan 2815 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2815
Název:Poslední boj Haluťanů
(Der letzte Kampf der Haluter)
Autor:Verena Themsen
Cyklus:Začasá země
Vydáno poprvé:31. července 2015
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 2577 NGL
Atlan se odváží výpadu na soudcovskou loď – podporován umírající armádou
Hlavní postavy románu:

Bahonner – Pastýř spících má vzbudit své ovečky.

Coiro-Karn – Komorník má vady a tajemství.

Atlan – Arkonidan musí přátelům přinést smrt.

Jawna Togoya – Posbijská žena bojuje proti svému zrcadlovému obrazu.

Miuna Lathom – Kybernetická agentka chce zabránit zániku světa.

Na Zemi se píše rok 1518 Nového galaktického letopočtu (NGL). Lidé osídlili části Mléčné dráhy, tisíce jejich světů se sdružují v Lize svobodných Pozemšťanů. Provozují obchod s ostatními národy galaxie, a mezi hvězdami vládne relativní klid.

Lidstvo však není svobodné. Stejně jako ostatní národy Mléčné dráhy je pod dozorem Atopického tribunálu. Takzvaní Atopičtí soudci tvrdí, že pouze oni a jejich vojska mohou zajistit galaktický mír.

Pokud chce Perry Rhodan uspět v boji proti tribunálu, musí zjistit, odkud vůbec soudci pocházejí. Přišli zjevně ze Začasé země, to je však region Multiverza, o němž nikdo nic neví.

Rhodana a Atlana oddělí časové trhlina. S dálkovou lodí RAS ČUBAJ ztroskotá Perry Rhodan více než 20 milionů let v minulosti. Arkonidan Atlan pokračuje v cestě skrze Synchronii, posléze však s ATLANCEM padne tisíc roků do budoucnosti. V této epoše Atopové zvítězili a Mléčné dráze dominuje Lemurské impérium.

Je jenom jediná možnost, jak tento „falešný svět“ opustit – získat atopickou techniku z paluby 236-COLPCORU. Na novém pozemském měsíci Suenu se Atlan a jeho druzi snaží proniknout do soudcovské lodi, avšak jejich první pokus ztroskotá. Aby se dostal k cíli, Arkonidan potřebuje mocné spojence.

Pronásledován neúprosnými vládci Tamania musí Nesmrtelný vniknout do říše Draughů. Tam začíná POSLEDNÍ BITVA HALUŤANŮ...


Aktuální data:
24.9.2021
1566 před NGL
9. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459481.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!