Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 2814
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2814
Název:V síti kyberpavouků
(Im Netz der Kyberspinne)
Autor:Verena Themsen
Cyklus:Začasá země
Vydáno poprvé:24. července 2015
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 2577 NGL
Jsou to poslední Haluťané – Atlan pozná jejich strašlivý osud
Hlavní postavy románu:

Hec Jannaver a Shopan Gaunot – Haluťané bojují proti démonům.

Germo Jobst – Herold musí začít nový život.

Atlan – Arkonidan hledá srdce Suenu.

Miuna Lathom – Kybernetická agentka spřádá svou síť.

Na Zemi se píše rok 1518 Nového galaktického letopočtu (NGL). Lidé osídlili části Mléčné dráhy, tisíce jejich světů se sdružují v Lize svobodných Pozemšťanů. Provozují obchod s ostatními národy galaxie, a mezi hvězdami vládne relativní klid.

Lidstvo však není svobodné. Stejně jako ostatní národy Mléčné dráhy je pod dozorem Atopického tribunálu. Takzvaní Atopičtí soudci tvrdí, že pouze oni a jejich vojska mohou zajistit galaktický mír.

Pokud chce Perry Rhodan uspět v boji proti tribunálu, musí zjistit, odkud vůbec soudci pocházejí. Přišli zjevně ze Začasé země, to je však region Multiverza, o němž nikdo nic neví.

Rhodana a Atlana oddělí časové trhlina. S dálkovou lodí RAS ČUBAJ ztroskotá Perry Rhodan více než 20 milionů let v minulosti. Arkonidan Atlan pokračuje v cestě skrze Synchronii, posléze však s ATLANCEM padne tisíc roků do budoucnosti. V této epoše Atopové zvítězili a Mléčné dráze dominuje Lemurské impérium.

Je jenom jediná možnost, tak tento „falešný svět“ opustit – získat atopickou techniku z paluby 236-COLPCORU. Na novém pozemském měsíci Suen se Atlan a svou druzi pokusí proniknout do soudcovské lodi. Ale mocipán Tamania je jim v patách a zaplete je DO SÍTĚ KYBERPAVOUKŮ...