Perry Rhodan 2765 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2765
Název:Genetický skvost
(Das genetische Kunstwerk)
Autor:Christian Montillon
Cyklus:Atopický tribunál
Vydáno poprvé:15. srpna 2014
Vydáno v češtině: -
Čas děje: únor 1517 NGL
V přítmí – pátrají po odpovědích
Hlavní postavy románu:

Reginald Bull – ...umí překvapit.

Gaumarol da Bostich – ...je překvapen.

Icho Tolot – ...překvapí několik badatelů.

Farye Sepheroa – ...má překvapivou návštěvu.

Than-Deneec – ...se dá překvapit.

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

Mezitím se píše rok 1517 Nového galaktického letopočtu (NGL). Mléčná dráha je pod dalekosáhlým vlivem Atopického tribunálu, jehož soudci tvrdí, že jen oni mohou zadržet světopožár, který by jinak Galaxii nevyhnutelně zničil.

Atopové už dlouhé roky kontrolují i další hvězdný ostrov: Larhatoon, domovinu Larů. Larové byli kdysi dobyvateli, ale nyní jsou sami podmaněni okupanty. Perry Rhodan pátrá v Larhatoonu po motivech a slabinách Atopů. Doposud ho doprovázel pouze někdejší arkonský imperátor Bostich.

Nyní však přilétá RAS ČUBAJ – Reginald Bull a Gucky hledají svého starého přítele s nejmodernější lodí lidstva. Narazí přitom na GENETICKÝ SKVOST...


Aby neodhalili svou plnou sílu, letí Reginald Bull a Gucky k ohňogondole LUCVAIT s bitevním křižníkem třídy MARS, nesoucím jméno RALF SIKERON. Zraněný Lucbarni je navrácen soukmenovcům. Terranci jsou přijati velmi přátelsky. Bostichova radost nad příchodem zdánlivých zachránců rychle vyhasne, když mu Bull vysvětlí, že Arkonidana nehodlá vzít na palubu své lodi. Bostich je však schopen vynést zcela překvapivý trumf: Na LUCVAIT se transmiterem vrátil Perry Rhodan! Při neodstíněném transmiterovém skoku však utrpěl těžké hyperenergické spáleniny.

Aktuální data:
18.6.2021
1566 před NGL
35. Messon 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459383.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!