Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 2720
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2720
Název:V Apsumské hvězdě
(Im Stern von Apsuma)
Autor:Uwe Anton
Cyklus:Atopický tribunál
Vydáno poprvé:04. října 2013
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 10. srpna – 2. září 1514 NGL
Zbrojí proti Technoměsíci – Tamaron riskuje konfrontaci
Hlavní postavy románu:

Vetris-Molaud – Tamaron zbrojí proti Technoměsíci.

A. C. Blumencron a Lebbovitz – Dva obchodníci doufají v lukrativní obchody.

Šechter – Vězni nehrozí smrt pouze při pikniku.

Gador-Athinas – Tefrod ví, co ztratil.

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1514 Nového galaktického letopočtu, který podle starého kalendáře odpovídá počátku šestého tisíciletí, patří Země k Lize svobodných Pozemšťanů. V tomto galaktickém státním útvaru se spojily tisíce slunečních soustav, na jejichž planetách sídlí lidé.

V Galaxii nyní zavládl zmatek. Jednak hrozí mezihvězdná válka, a navíc se zde angažuje zlověstný Atopický tribunál. Mluvčími tribunálu jsou Onryoňané, žádající o vydání Perryho Rhodana a imperátora Bosticha. Oba mají být souzeni pro své četné zločiny.

Když se Onryoňanům postaví lidem podobní Tefrodi, zástupci tribunálu rychle reagují. Do hledáčku Atopů se dostane samotný centrální svět Tefrodů. Vládce národa zde sídlí V APSUMSKÉ HVĚZDĚ...