Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 2487
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2487
Název:Zřetězenci
(Die String-Legaten)
Autor:Christian Montillon
Cyklus:Mírojezdci / Negasféra
Vydáno poprvé:17. dubna 2009
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 1347 NGL
Kosmytíř a kybernetik – vyráží do centra Ostnu
Hlavní postavy románu:

Dr. Laurence Savoire – První kybernetik musí zasáhnout mimo EŠERa.

Isokrain – Kosmytíř použije své zvláštní schopnosti.

Unkaruch – Awour v hodnosti kalbarona nese zodpovědnost za nedotknutelnost GLOIN TRAITOR.

Situace Perryho Rhodana a lidstva je zoufalá: Gigantická vesmírná flotila, Terminační kolona TRAITOR, obsadila planety Mléčné dráhy. TRAITOR jedná z pověření chaotarchů, Mocností Chaosu. Cílem je nekompromisní vykořisťování. Mléčná dráha má být využita jako zdroj surovin k zabezpečení existence negasféry. Tento kosmický útvar vzniká v blízké galaxii Hangay – jde o místo, které je neobyvatelné pro běžný život a kde neplatí přírodní zákony.

Lidé na Zemi a ostatních planetách Sluneční soustavy stále odolávají úderům Terminační kolony, zabarikádováni za štítem TERRANOVA. Zpoza této bariéry se všemi prostředky pokouší škodit záměrům Kolony. Po úspěšném zničení Služebnického hradu CRULT vyrazí pozemské komando do Hangaye.

Ovšem pro většinu bojových sil je cesta do nitra galaxie zahrazena: Mezi běžnou fyzikou vesmíru a chaosem negasféry leží nepropustná stěna hraničního valu. Díky parapozitronice EŠER nakonec Perry Rhodan, CHEOS–TAI, JULES VERNE a flotila Mírojezdců přece jen dospěje do nitra galaxie. Ale EŠER je ohrožen, neboť se vynoří nový protivník – tím jsou ZŘETĚZENCI