3446

Projekt ANTINUG je opět spuštěn (PR 600)

jaro

Na Olympu se vrací Blart zpět na Luava Shinesovu farmu. Ganymed Hellerwiss dá Shinovi návrh, propojit nové testovací centrum s jeho očním nervem (T 338)

Mark Richter, Laurel Karo a Laudon Singram preparují na Biparonu negmantokického obchodního delegáta Ningmaka tak, že už není zachytitelný kontrolním počítačem PSIKOR (T 136)

Ningmak je dopraven na Negmantoku k analytikovi. Kador z nenarozených s ním naváže krátké spojení. PSIKOR registruje falešný každodenní úbytek obyvatelstva kolem 30‘000 a začne s krácením dávek. Suylon zpozoruje Ningmakovu odlišnost a varuje ho. Ningmak prchne do pustin. V Quohatteku propukne pod 10 dnech revoluce. PSIKOR je odpojen. Vrchní opatrovník Zaknor zajme Ningmaka a jeho přítelkyni Leiranu. Nenarozený se obrátí na USO; Kador osvobodí Ningmaka a Leiranu. Negmantok se zřekne Carsualu (T 136)

WOOLSETHSHIRE (Tuglar Quanton) mizí v Pembrokském trojúhelníku; jedná se o osmou ztracenou loď. Frank Beaulieu nasazuje na případ Marka Richtera. Richter sestavuje tým z Hormel Dalakka, Nasey Starropa a Sarru Nascimento. ROMAIRA (Nigol Werman) startuje s Richterovou skupinou na palubě na Rofus. Jsou odvezeny na Pembroke-Gamma a přistanou na druhé planetě Broke. Posádka ROMAIRA je Reendou přesunuta do umělého spánku. Richter, Dalakka, Starrop a Nascimento přesvědčí počítač KARINTHY o chybě. Otupělé posádky v posledních tři a půl desetiletích zachycených lodích jsou probuzeni, mezi nimi také Raqnor da Quertamagin (T 150)

léto

Na Luava Shine je provedena operace. Začíná s cvičením (T 338)


Na Ferrolu objeví Misley Six ferrolské dýky Samat a Cerveitis. Když obchodník s haraburdím Princ Ewiard požaduje jejich vydání, je odmítnut. Když proti nim Ewiard nastoupí s bojovým kluzákem, utečou do pouště Bekeš, dostanou se na hádankovou trasu ID a jsou přesunuti sto tisíc let do minulosti (T 346)

Po návratu se Misley Six a Carliutta skrývají týden v poušti Bekeš. Objeví velkosklad s flotilním vybavením. Když přes zařízení ve Dvojitých horách vstoupí opět na hádankovou trasu, jsou společně s Ferrony Ewiardem a Kinawafem přemístěni deset tisíc let do minulosti (T 346)

Misley Six a Carliutta se vrací zpět; Dvojitá hora se rozpadne na prach. Six a Carliutta splatí své druhy u Prince Ewiarda (T 346)

Noel Sikoleinen objeví na expedici na Fabule s lodí ZEUS pozůstatky Rostů na planetě Lo'test (T 248)

Ganymed Hellerwiss je kvůli boji s epidemií přeložen na Mannimek IV (T 338)

Aktuální data:
29.11.2021
1566 před NGL
29. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459547.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!