Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 3121
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 3121
Název:Zkamenělá loď
(Das versteinerte Schiff)
Autor:Michelle Stern
Cyklus:Chaotarchové
Vydáno poprvé:
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 2066 NGL, 18. července 2071 NGL
Pod gharským diktátem - začíná smrtící závod
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan - Velitel mise chce najít člun.

Troparod - Munuamovi hrozí, že se přestane ovládat.

Masuroš - Munuam je připraven pro svůj cíl obětovat vše.

Kemur - Pádlař se musí osvědčit svým novým spojencům.

Shema Ghessowová - Mutantka se ocitá v centru dění.

Tihomir - Tefrod ztrácí a nachází.

V Mléčné dráze se píše rok 2071 nového galaktického letopočtu. To odpovídá šestému tisíciletí po Kristu, přesněji roku 5658. Od doby, kdy Perry Rhodan otevřel svému lidstvu cestu ke hvězdám, uplynulo více než tři tisíce let.

Ještě nedávno se zdálo, že se konečně naplní dávný sen o partnerství a míru mezi všemi národy Mléčné dráhy a okolních galaxií.

Terranci, Arkonidané, Gatasané, Haluťané, Posbiové a všechny ostatní hvězdné národy společně usilují o svobodu a sebeurčení, možná o to víc, že TO, vládnoucí superinteligence této vesmírné oblasti, zmizelo.

Když se Liga svobodných Galaktiků prostřednictvím tří dezertérů dozví, že v sousedství Mléčné dráhy havaroval takzvaný chaoporter, okamžitě vyšle svou největší dálkovou vesmírnou loď RAS ČUBAJ. FENERIK pravděpodobně pro galaxii znamená obrovské nebezpečí.

Perry Rhodan se chaoporter vydává hledat do Kassiopeie, malé galaxie v předpolí Andromedy, avšak nezahálí ani agenti Chaosu. Smečka se vydala po stopách služebníků kosmokratů, dvou členů posádky SVÍTIVOSTI. Než budou moci společně opustit planetu Ghuurdad, potřebují jedinou věc: ZKAMENĚLOU LOĎ...