Perry Rhodan 3034 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 3034
Název:Ancaisin
(Ancaisin)
Autor:Michael Marcus Thurner
Cyklus:Mythos
Vydáno poprvé:11. října 2019
Vydáno v češtině: -
Čas děje: září 2046 NGL
Dosáhnout cizí galaxie - a čelí šedému závoji
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:
Ilustrace:
Perry Rhodan 3034 (Ilustrace 1)
© VPM kg.

Více než 3000 let v budoucnosti: Lidé už sami sebe dávno chápou jako Terrance, kteří za sebou nechali Zemi i Sluneční soustavu. V nekonečnu vesmíru lidstvo poznalo mimozemské bytosti všeho druhu. Potomci Pozemšťanů osídlili tisíce světů, bezpočet kosmických lodí létá až k těm nejvzdálenějším hvězdám.

Člověk, který obyvatele Země už od počátku vedl ke hvězdám, je Perry Rhodan. Nyní stojí před možná největší výzvou svého života: Při návratu z poslední výpravy byl katapultován přibližně 500 let do budoucnosti. Datová potopa mezitím znehodnotila téměř všechny historické záznamy, takže lze už jen v archivech RASE ČUBAJE nalézt kompletní dějiny lidstva.

Perry Rhodan vyrazil do tajuplného a přes 270 milionů světelných let vzdáleného galaktického čtyřúhelníku, který údajně kdysi stál pod ochranou VECU, doposud neznámé superinteligence. Z tohoto místa přišli jak Cairani, tak také Ladhoni. První jsou samozvanými ochránci, druzí kořistnickou metlou Mléčné dráhy. Rhodanovým prvním cílem se stává domovská galaxie Cairanů: ANCAISIN...