Perry Rhodan 2726 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2726
Název:Tanec smrti
(Totentanz)
Autor:Christian Montillon
Cyklus:Atopický tribunál
Vydáno poprvé:15. listopadu 2013
Vydáno v češtině: -
Boj odboje – a cena úspěchu
Hlavní postavy románu:

Šechter – Tomopat rozhodně není mrtvola.

Vetris-Molaud – Z Tamarona má být mrtvola.

Oc Shozdor – Šéf tajné služby jde v nouzi přes mrtvoly.

A. C. Blumencron – Obchodník má ve sklepě mrtvolu.

Uvan-Kollemy – Agent chce ukončit tanec smrti.

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1514 Nového galaktického letopočtu, který podle starého kalendáře odpovídá počátku šestého tisíciletí, patří Země k Lize svobodných Pozemšťanů. V tomto galaktickém státním útvaru se spojily tisíce slunečních soustav, na jejichž planetách sídlí lidé.

V Galaxii nyní zavládl zmatek. Jednak hrozí mezihvězdná válka, a navíc se zde angažuje zlověstný Atopický tribunál. Mluvčími tribunálu jsou Onryoňané, žádající vydání Perryho Rhodana a imperátora Bosticha.

Oba Nesmrtelní platí za hlavní fraktory v budoucnosti se odehrávajícího světopožáru, a právě tato katastrofa má být odvrácena. Za cenu značných obětí byli Rhodan i Bostich doručeni do rukou tribunálu a v soudním jednání odsouzeni k 500 letům vězení.

Jinde v Mléčné dráze mezitím triumfuje vládce tefrodské říše: Za pomoc při Rhodanově dopadení obdržel přislíbený buněčný aktivátor. Ne všichni Tefrodi s tím však souhlasí, a tak dojde k TANCI SMRTI...


Aktuální data:
27.11.2021
1566 před NGL
28. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459545.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!