Perry Rhodan 2712 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2712
Název:Atentátník z Luna City
(Die Attentäter von Luna City)
Autor:Marc A. Herren
Cyklus:Atopický tribunál
Vydáno poprvé:09. srpna 2013
Vydáno v češtině: -
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Leza Vlyoth – Maršál Atopického tribunálu se vrací na Měsíc.

Shanda Sarmotte – Telepatka se seznámí s mužem.

Fionn Kemeny – Vědec důkladněji porozumí ženám.

Toufec – Prastarý se v ženách opravdu vyzná.

Pri Sipiera – Velitelka lunárního odporu pozná sama sebe.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2712 (Ilustrace 1)
© VPM kg.

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1514 Nového galaktického letopočtu, který podle starého kalendáře odpovídá počátku šestého tisíciletí, patří Země k Lize svobodných Pozemšťanů. V tomto galaktickém státním útvaru se spojily tisíce slunečních soustav, na jejichž planetách sídlí lidé.

Právě Měsíc, nejbližší souputník Terry, je nyní Pozemšťanům zcela cizí. Už několik let se halí do neprostupného pole a jeho povrch je podivně zdeformován. Kdo by na něm chtěl přistát, riskuje život. Vládnou tam Onryoňané, kteří jménem Atopického tribunálu požadují vydání Perryho Rhodana a imperátora Bosticha.

Perrymu Rhodanovi se zdařil útěk z Měsíce na palubě kosmické lodi KRUSENSTERN, ale jeho průvodci zůstali po boku lunárního odporu. Chtějí blíže poznat tajemného nepřítele a pokud možno mu i uškodit. Tak se do akce pouští ATENTÁTNÍK Z LUNA CITY...