Oblek fantomů

Oblek fantomů vytvořil Sluha Materie Parr Fiorano. Skládá se ze samotného, téměř transparentního obleku a Sepson-opasku, který je řídící jednotkou. Opasek propůjčuje nositeli nezávisle na obleku také schopnosti mentálního zaměřovaní a hypnosugesce.

Oblek poskytuje nositeli nesmrtelnost a má ho přivést na vyšší existenční rovinu. Duchovní schopnosti jsou zvětšeny a dovolují nositeli, aby své vědomí rozdělil do mnoha třísek vědomí = fantomů, pomocí kterých může mentálně kontrolovat cizí bytosti i na velkou vzdálenost. Paratronové štíty a mentální stabilizace pro to nepředstavují žádnou překážku, PsIso-síťky a paraschopnosti ano.

I přesto, že je očividně dělán pro nositele velké 2–3 metry, padne každému, kdo si ho oblékne.

Oblek má manipulativní auru, pomocí které může určité osoby vyzvat ke svému obléknutí, a která může negativně / rozkladně působit na morální cítění.

Až do roku 1303 NGL byl Oblek uložen ve Hvězdné komoře Rytířů z Dommrathu, odkud ho ukradl Wrehemo a Morkhero Seelenquell. Nejdříve ho Morkhero používal k tomu, aby v Mléčné dráze duchovně převzal různé osoby a dokonce i celé národy. Ovlivněnými například byli: Tautmo Aagenfelt, Julian Tifflor, Aktakul, Bostich a Bluesané nebo Arkonidané.

Tyto převzaté osoby slouží k tomu, aby zvětšovali oblast vlivu, na druhé straně měl oblek nenávistné naprogramování proti Rytíři Hlubiny Perrymu Rhodanovi, které pravděpodobně pocházelo přímo od Fiorana, a projevovalo se cílenými pokusy o atentát na Perryho Rhodana. Po vítězství nad Morkherem využije Wrehemo Seelenquell oblek k tomu, aby se stal superinteligencí SEELENQUELL.

Aktuální data:
28.10.2021
1566 před NGL
2. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459515.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!