Konquestorové

z Databáze Multiversa
Další informace o národu:
Domovská galaxie:Tradom

Konquestorové slouží Říši Tradom jako nejvyšší velitelé flotily a stojí přímo pod Inkvizotory. Mají titul Trah.

Konquestorové byly naklonováni Genetiky z Kaafu z divoké směsi nejrůznějších terranských a tefrodských genů. Ti pocházeli z osmi pozůstalých z JOURNEE, která se zřítila na Kaaf.

Konquestorové vypadají jako dva metry vysocí, vzpřímeně chodící šimpanzové se šesti prsty. Jen jejich tvář, dlaně a chodidla nejsou pokryté černou, lesklou kožešinou, ale hnědou kůží. Na hlavě mají Konquestorové korunu z asi dvaceti podlouhlých hyperkrystalů, které jsou ukotveny do spodiny lebeční a které ho chrání proti psionickým útokům.

V současnosti většina z nich sedí na trůnu. Ten má asi 1.50 metru vysokou opěrku a vlastní počítač.

Konquestorové byli dříve náhodně klonováni, pro jejich dojem vyvolávající zjev byly ale také používani jako objekty prestiže. Jediné klonovací zařízení, které je vyrábělo, se nachází na Kaafu. Tam jsou Konquestorové také vycvičováni. Aby se zabránilo tomu, aby jednoho dne mohli převzít vládu, jsou klonováni výhradně samečci.

Poté co se jim úspěšně vložila inteligence, stali se okamžitě nejvyššími veliteli flotil a odstranili tak Valenterské generály z jejich místa. Postupem času se z Konquestorů stávali stále schopnější velitelé a vyvinuli si aroganci.

Významnými konquestory byly Trah Rogue a Trah Zebuck.