Chaedorové

Další informace o národu:
Domovská galaxie:Tolkandir

Tolkandský národ, jsou to koordinátoři. Jak sami tvrdí, jejich úkolem je chránit Tolkandy a starat se o to, aby neztratili ze zřetele cíl a míru. Chaerodové si sami určili za úkol koordinovat akce Tolkandů.

Vzhled

Jsou to neskutečně hubené bytosti s článkovitými těly, pažemi a nohama. Paže jsou stejně jako u všech známých tolkandských druhů čtyři, nohy dvě. Tělo a údy mají po devíti kloubech. Tělo se dá zhruba přirovnat k ocasu chřestýše, údy jsou spojeny svaly a šlachami, jež vystupují jasně pod tenkou, pergamenovou kůží. Hlava je sedmdesát centimetrů dlouhá roura o průměru pouhých sedm centimetrů. Na spodním konci, kde přechází v krk, jsou jantarové dělené oči velké jako knoflík.

Chaerodové svou anatomií připomínají pozemské sekáče dlouhonohé, až na to, že jsou větší. Nataženi mohou mít dobré čtyři metry, ale v takové pozici je ještě nikdo neviděl. Každé z devíti chřestítek, jež tvoří hlavní tělo, je 30 centimetrů vysoké, 25 centimetrů široké a zhruba 10 centimetrů silné, zpevněné chitinem a hnědočerné.

Aktuální data:
17.9.2021
1566 před NGL
4. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459474.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!