Perry Rhodan 3128 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 3128
Název:Hvězdný šém
(Die Sternen-Schem)
Autor:Susan Schwartzová
Cyklus:Chaotarchové
Vydáno poprvé:30. červenec 2021
Vydáno v češtině: -
Čas děje: ?
Kastelánka se probouzí - lóže Strážců krypty je ohrožena
Hlavní postavy románu:

Gera Vorr - Kastelánka se musí poučit ze svých chyb.

Obioma Chimaobim - Šéf expedice zjistí něco mimořádného.

Peraš Terwašim - Vůdce Strážců krypty vidí, že se blíží konec jeho řádu.

V Mléčné dráze se píše rok 2071 nového galaktického letopočtu. To odpovídá šestému tisíciletí po Kristu, přesněji roku 5658. Od doby, kdy Perry Rhodan otevřel svému lidstvu cestu ke hvězdám, uplynulo více než tři tisíce let.

Ještě nedávno se zdálo, že se konečně naplní dávný sen o partnerství a míru mezi všemi národy Mléčné dráhy a okolních galaxií. Příslušníci hvězdných národů společně bojují za svobodu i sebeurčení a intenzivně spolupracují.

Když se Liga svobodných Galaktiků prostřednictvím tří dezertérů dozví, že v sousedství Mléčné dráhy uvízl takzvaný chaoporter, okamžitě vyšle svou největší dálkovou vesmírnou loď RAS ČUBAJ pod velením Perryho Rhodana. FENERIK totiž pravděpodobně představuje pro galaxii obrovské nebezpečí.

Zatímco Rhodan pátrá po chaoporteru v malé galaxii Kasiopea, objevují se v Mléčné dráze bytosti různých ras. Považují se za správce superinteligence TO. Jejich úkolem je vyzbrojit Mléčnou dráhu proti velkému nebezpečí. Nyní se probouzí další kastelánka: je to HVĚZDNÝ ŠÉM...


Aktuální data:
1.12.2021
1566 před NGL
31. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459549.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!