Menu
Navigace: Databáze Multiversa > Série > Perry Rhodan > svazek 3115
hledat
Německá obálka (1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 3115
Název:Skokan proti dámě
(Springer gegen Dame)
Autor:Kai Hirdt
Cyklus:Chaotarchové
Vydáno poprvé:30. dubna 2021
Vydáno v češtině: -
Čas děje: červen 2071 NGL
Smečka hraje o vítězství - odhalí Fedor Grimm léčku?
Hlavní postavy románu:

V Mléčné dráze se píše rok 2071 nového galaktického letopočtu. To odpovídá šestému tisíciletí po Kristu, přesněji roku 5658. Od doby, kdy Perry Rhodan otevřel svému lidstvu cestu ke hvězdám, uplynulo více než tři tisíce let.

Ještě nedávno se zdálo, že se konečně naplní dávný sen o partnerství a míru mezi všemi rasami Mléčné dráhy a okolních galaxií.

Terranci, Arkonidané, Gatasané, Haluťané, Posbisové a všechny ostatní hvězdné národy společně usilují o svobodu a sebeurčení – a to možná ještě intenzivněji od chvíle, kdy zmizelo TO, vládnoucí superinteligence tohoto vesmírného regionu.

Když se Liga svobodných Galaktiků od tří dezertérů dozví, že v okolí Mléčné dráhy havaroval takzvaný chaoporter, okamžitě vyšle svou největší hvězdnou loď RAS ČUBAJ. FENERIK totiž pravděpodobně pro galaxii představuje obrovské nebezpečí.

Zatímco Perry Rhodan coby alianční komisař pátrá po chaoporteru v Kassiopeie, malé galaxii v předpolí Andromedy, jednotky Chaosu se aktivizují v Mléčné dráze: Na dezertéry se vrhne smečka Jochzor. Dojde k boji SKOKANA PROTI DÁMĚ...