Perry Rhodan Extra 8 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan Extra, svazek 8
Název:Stardustský atentát
(Das Stardust-Attentat)
Autor:Frank Borsch
Vydáno poprvé:24. dubna 2009
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 10. května 1347 NGL až 18. června 1347 NGL
804 milionů lidí chce vybudovat nový svět - ale krvavý atentát otřese jejich novým domovem

Už tři roky bojují Terranci proti svému dosud nejsilnějšímu nepříteli - terminační koloně TRAITOR, kterou založily mocnosti Chaosu. Nebezpečí, které představuje TRAITOR, je tak velké, že superinteligence TO učiní obyvatelům Sluneční soustavy velmi zvláštní nabídku: evakuaci lidstva do »dalekých krajů«, dosud neznámé části mocenské oblasti TO.

Přes osm set milionů lidí poslechne radu superinteligence a uprchne před TRAITOREM do soustavy Stardust, kde jim má několik planet nabídnout nový domov; přesnou polohu neznají, znají jen název hvězdokupy, která soustavu obklopuje: Far Away. A vědí, že pro ně bude nemožné udržet kontakt s Terrou.

Soustava Stardust nabízí mnoho tajemství: vesmírné bytosti dodávající hyperkrystaly, rybí lidé Indochimi, cestovatelé časem z národa Rokingerů, kteří uvízli v současnosti, putující města, zakázané zóny a nová »galaktická hádanka«, která tomu, kdo ji vyřeší, nabízí možnost získat dva buněčné aktivátory slibující nesmrtelnost. Než se však Stardust-lidstvo stihne usadit a začne si užívat nových zázraků, přijde STARDUSTSKÝ ATENTÁT...

Aktuální data:
17.10.2021
1566 před NGL
29. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459504.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!