Perry Rhodan Extra 13 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan Extra, svazek 13
Název:Sdílená nesmrtelnost
(Geteilte Unsterblichkeit)
Autor:Michelle Stern
Vydáno poprvé:18. listopadu 2011
Vydáno v češtině:-
Rozruch v Terranii - cizinec se vydává za Perryho Rhodana

Perry Rhodan kdysi dostal od superinteligence TO dar nesmrtelnosti: nejprve mu byl pravidelně poskytován jako buněčná sprcha, poté obdržel buněčný aktivátor ve tvaru vajíčka, který mu byl speciálně upraven a který nosil na řetízku kolem krku. Nakonec mu TO tento aktivátor odebral a místo něj mu implantoval čip, který plnil stejnou funkci, ale už nebylo tak snadné ho ukrást.

Takto plynula staletí, a zatímco Perry Rhodan a jeho věrní, kteří dostali stejný dar jako on, vedli lidstvo ke hvězdám a cizím galaxiím a zůstávali navenek nezměněni, imunní vůči stáří a nemocem, žilo a umíralo mnoho generací Terranců.

Mezi nesmrtelnými nebyl nikdo, kdo by během tohoto procesu neztratil přátele, rodinu a milence, ale také nikdo, kdo by za sebou nezanechal závistivce a nepřátele. A nikdo při tom neztratil tolik jako sám Perry Rhodan.

S darem TO přišly povinnosti i svoboda, odměny i břemena pro ty, kdo jej přijali. Ale jednu věc nikdo nečekal, protože zůstávala nemyslitelná: nikdy neexistovala SDÍLENÁ NESMRTELNOST...

Aktuální data:
1.12.2021
1566 před NGL
31. Coroma 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459549.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!