Atlan Spaceport

Původní obchodní a civilní kosmodrom Terranie se nyní oficiálně jmenuje Atlan Spaceport, od té doby co sesterský kosmodrom Point Surfat slouží jako civilní záložní kosmodrom – i když se toto jméno příliš neprosadilo.

Nesčetné skladovací haly, logistické podniky a chartrové společnosti lemují 16 kilometrů velký kruhovitý areál kosmodromu, na kterém přistává mnoho set kosmických lodí všech národů Mléčné dráhy. Každých pár sekund stoupají kosmické lodě beztížně na nebe nebo lehcí jako pírko dosedají na plastobeton.

Až na kosmickou flotilu LSP, která je umístěna na flotilním kosmodromu TSP, je veškerá kosmická doprava Terranie vedena přes Atlan Spaceport a Point Surfat. Členové vlády, diplomati a bohatí lidé používají spíše Aldebaran Spaceport, Goshun Spaceport nebo Crest Spaceport, protože kvůli vysokému objemu dopravy zde nejdou trvale blokovat místa. Vojsko robotů, nákladních kluzáků a transmiterů se stará, aby obchodní zboží a cestující byly bezproblémově a během sekundy odtransportovány na požadované místo.

Atlan Spaceport a Point Surfat sice neplatí za zabezpečené území jako ostatní kosmodromy nebo flotilní kosmodrom, přesto je ale nemožné se do oblasti dostat bez letenky nebo místenky. Kdo chce pozorovat ruch na Atlan Spaceportu, může využít Blue Seven, z jehož horních pater je umožněn nedostižný výhled.

Aktuální data:
24.9.2021
1566 před NGL
9. Prikur 18995 da Ark
10021 pzA
JD: 2459481.5
58421 dha-Tamar
 
rss kanál
GAMAVERZE!