Perry Rhodan 2704 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2704
Název:Návrat JULESE VERNA
(Die Rückkehr der JULES VERNE)
Autor:Michael Marcus Thurner
Cyklus:Atopický tribunál
Vydáno poprvé:14. června 2013
Vydáno v češtině: -
Čas děje: 19. – 28. června 1514 NGL
Terra volá o pomoc – mocná kosmická loď lidstva se dává na cestu
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Reginald Bull – Nejstarší přítel Perryho Rhodana se vydá na cestu domů.

Sichu Dorksteiger – Šéfvědkyně má chlupatý problém.

Ghiyas Khosrau – Agent SPL prochází netypickým polyportovým transportem.

Quick Silver – Robot projeví ohromující schopnosti.

Jawna Togoya – Velitelka JULESE VERNA se snaží simulovat lidskou bytost.

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1514 Nového galaktického letopočtu, který podle starého kalendáře odpovídá počátku šestého tisíciletí, patří Země k Lize svobodných Pozemšťanů. V tomto galaktickém státním útvaru se spojily tisíce slunečních soustav, na jejichž planetách sídlí lidé.

Avšak právě Měsíc, nejbližší souputník Terry, je nyní Pozemšťanům zcela cizí. Už několik let se halí do neprostupného pole a jeho povrch je podivně zdeformován. Kdo by na něm chtěl přistát, riskuje život. Vládnou tam Onryoňané, kteří jménem Atopického tribunálu požadují vydání Perryho Rhodana a imperátora Bosticha. Země potřebuje pomoc a požaduje NÁVRAT JULESE VERNA...


Se souhlasem Solárního premiéra Cai Cheunga vysílá První Pozemšťan Arun Joschannan 2500 LSP-BOXŮ mezi velením plukovníka Girma Teshale do Sluneční soustavy, aby Onryoňanům ukázal, s kým si začali.