svazek 2703

Bernd Perplies

Tod im All

Smrt ve vesmíru

vydáno: 7. června 2013    
čas děje: 23. – 24. června 1514 NGL
Perry Rhodan 2703 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Sichu Dorksteiger sní o velkém umírání – a Perry Rhodan bojuje o přežití
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Nesmrtelný hledí do tváře smrti.

Viccor Bughassidow – Multimiliardář je vystaven strašlivému nebezpečí.

Farye Sepheroa – Pilotka se nestará o dopady genetiky.

Sichu Dorksteiger – Šéfvědkyně LSP provede nebezpečný pokus.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2703 (Ilustrace 1)

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1514 Nového galaktického letopočtu, který podle starého kalendáře odpovídá počátku šestého tisíciletí, patří Země k Lize svobodných Pozemšťanů. V tomto galaktickém státním útvaru se spojily tisíce slunečních soustav, na jejichž planetách sídlí lidé.

Avšak právě Měsíc, nejbližší souputník Terry, je nyní Pozemšťanům zcela cizí. Už několik let se halí do neprostupného pole a jeho povrch je podivně zdeformován. Kdo by na něm chtěl přistát, riskuje život.

Perry Rhodan tuší, že noví vládci Luny, Onryoňané, znamenají hrozbu pro Zemi. První mise na Měsíc jen potvrdila Terrancovy obavy. Nakonec se mu sice podařilo uniknout pronásledovatelům, ale nyní ho čeká SMRT VE VESMÍRU...