ZESILOVAČ

ZESILOVAČ je vedle LÍHNĚ a SKLADU jednou ze tří základen Dekalogu elementů. Byl zkonstruován Pánem Elementů z jedné planety, v žádném případě ji už jí ale nepřipomíná. Má kulovitou formu o průměru asi 8000 kilometrů. Základna byla umístěna v NASEF-konstantě Vesmírného obra a dalo se do ní dostat jen Pedotransferem.

V rozporu s ostatními základnami obývalo ZESILOVAČ několik členů Elementu techniky. V mnoha bublinách z protohmoty, které byly vzájemně propojeny trubicemi, se nacházely mnohé zásoby zbraní a kosmických lodí. Kromě toho tu bylo v nulačasových bublinách zakonzervováno mnoho živých tvorů, jak Elementy, které čekali na nasazení, tak i potenciální elementy, které byly myšleny jako náhrada pro případně zničené Elementy, a nesčetně mnoho dalších inteligentních bytostí.

V červnu 428 NGL se materializoval ZESILOVAČ v blízkosti Světa sta sluncí. Stalionem Dovem osvobození časově zakonzervovaní převzali pod velením admirála Normorkena Shika po prudkých bojích proti jednotkám dekalogu kontrolu nad základnou a opustilo s ní známé sektory vesmíru.

Aktuální data:
24.1.2022
1565 před NGL
5. Katany Capitu 18995 da Ark
10022 pzA
JD: 2459603.5
58422 dha-Tamar
 
rss kanál