Velitelé SOL

z Databáze Multiversa

V tomto přehledu se nacházejí všichni doposud známí velitelé SOL

od do velitel
10. července 3540 24. prosince 3586 Perry Rhodan
24. prosince 3586 3590 Gavro Yaal, Joscan Hellmut
3590 26. prosince 3650 Cleton Weisel (Zloba SOL)
26. prosince 3650 ??? Elvin Glador
??? 3682 Denver (zmizel za záhadných okolností)
3682 3686 úřad nikdo nezastával
3686 ??? N.N. (neznámý High Sideryt)
3694 3700 Tenho Waibnost
3700 ??? Bellog
??? 3740 Percy
3740 3751 Amalmann II.
3751 4. prosince 3788 Tineidbha Daraw
4. prosince 3788 7. března 3792 Chart Deccon
7. března 3792 16. září 3811 Breckcrown Hayes
16. září 3811 ??? Jessica Urlot
kolem 424 NGL ??? Tomason (velitel), Tanwalzen (High Sideryt)
424 NGL 427 NGL Atlan
427 NGL ??? Brether Faddon
826 NGL 1290 NGL Shabazza
29. července 1290 NGL 21. srpna 1290 NGL Perry Rhodan
21. srpna 1290 NGL 21. září 1345 NGL Fee Kellind
22. září 1345 NGL 2. září 1346 NGL Kirmizz
2. září 1346 NGL 25. září 1346 NGL Ronald Tekener jako zástupce Kalbarona Silathe
25. září 1346 NGL ??? Ronald Tekener