Perry Rhodan 2917 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2917
Název:Návrat Reginalda Bulla
(Reginald Bulls Rückkehr)
Autor:Hubert Haensel
Cyklus:Genesis
Vydáno poprvé:14. července 2017
Vydáno v češtině: -
Ignoruje vlastní minulost – a zažije katastrofu
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Reginald Bull – Pozemšťan se vrací do Mléčné dráhy.

Toio Zindher – Tefrodka je víc než jenom Bullova průvodkyně.

Icho Tolot – Haluťan žije jako poustevník.

Mutru – Tajná strážkyně kláštera.

Shinae – Její krev probudí kosmickou loď.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2917 (Ilustrace 1)
© VPM kg.

Píše se rok 1551 NGL, který od 21. století starého letopočtu dělí dobře tři tisíce let. Po velkých otřesech se poměry v Mléčné dráze uklidnily, mezi hvězdnými říšemi vládne mír.

Především obyvatelé lidmi osídlených planet a měsíců usilují o šťastnou budoucnost. Tisíce světů se spojily do Ligy svobodných Galaktiků. Do tohoto státního útvaru se začlenily i bytosti, které by byly dříve označovány za „nelidské“.

Navzdory všemu napětí, které ještě tu a tam existuje, se zdá být vize Perryho Rhodana, který chce Galaxii změnit ve hvězdný ostrov bez válek, pozvolna na dosah. Lidstvo dokonce udržuje stále intenzivnější styky s jinými galaxiemi. Sám Rhodan se toho času nalézá ve Zlaté říši Thoogondu, kteří rovněž usilují o navázání vztahů s Mléčnou drahou.

V Mléčné dráze se naproti tomu angažují Gemeni. Prohlašují se za vyslance jedné superinteligence a tvrdí, že chtějí chránit osiřelou mocenskou oblast TO. Gemeni nabízejí národům Mléčné dráhy vskutku dech beroucí dary. V těchto vzrušujících dnech se odehraje také NÁVRAT REGINALDA BULLA...