svazek 2862

Michelle Stern

Das Geschenk des Odysseus

Odysseův dar

vydáno: 24. června 2016    
čas děje: říjen1518 NGL
Perry Rhodan 2862 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Na hlavním světě Nového Tamania – Nesmrtelný a mrtvý
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Terranec vstoupí na centrální svět Nového Tamania.

Vetris-Molaud – Pán Nového Tamania se snaží jednat v tradici Perryho Rhodana, svých lemurských praotců i Mistrů ostrovů.

Gucky – Myšob má co dočinění s Odysseovým darem.

Germo Jobst – Mladý muž z Falešného světa musí trénovat své zvláštní schopnosti.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2862 (Ilustrace 1)

Na Zemi se píše rok 1518 nového galaktického letopočtu (NGL). Lidstvo si v Lize svobodných Pozemšťanů zřídilo mocnou hvězdnou říši; s většinou známých civilizací žijí lidé v míru.

Nikdo v Mléčné dráze však není skutečně svobodný, protože celou galaxii kontroluje Atopický tribunál. Atopové tvrdí, že pouze díky nim bude možné odvrátit všeničící galaktický světopožár.

Zatímco se Arkonidan Atlan vydal do samotného srdce této tajemné mocnosti – do polností mimo čas – cestoval Perry Rhodan minulostí, aby našel pomoc pro přítomnost. Neboť přítomnost, jak ji zná, už neohrožují pouze Atopové, ale také brutální Tiuphorové, kteří do současnosti pronikli časovou trhlinou z hluboké minulosti.

Perrymu Rhodanovi se v parafraktové technologii podařilo získat prostředek proti indokrinátorům, nejnebezpečnější zbrani Tiuphorů. Současně Rhodan spojil galaktické národy do obranné koalice. Za této situace navíc obdrží ODYSSEŮV DAR...