svazek 2861

Leo Lukas

Der Flug der BRITOMARTIS

Let BRITOMARTISU

vydáno: 17. června 2016    
čas děje: 28. září – 04. října 1518 NGL
Perry Rhodan 2861 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Attilar Leccore na tajné misi – jako agent Tiuphorů
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Attilar Leccore – Šéf SPL hraje nebezpečnou hru.

Sichu Dorksteiger – Šéfvědkyně Ligy svobodných Pozemšťanů pracuje na téměř tajném projektu.

Thembinkosi John, Reeva Ntoni, Zyl a Pladutares – Čtyři šéfkuchaři se dobrovolně přihlásí do nadmíru nebezpečné akce.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2861 (Ilustrace 1)

Na Zemi se píše rok 1518 nového galaktického letopočtu (NGL). Lidstvo si v Lize svobodných Pozemšťanů zřídilo mocnou hvězdnou říši; s většinou známých civilizací žijí lidé v míru.

Nikdo v Mléčné dráze však není skutečně svobodný, protože celou galaxii kontroluje Atopický tribunál. Atopové tvrdí, že pouze díky nim bude možné odvrátit všeničící galaktický světopožár.

Zatímco se Arkonidan Atlan vydal do samotného srdce této tajemné mocnosti – do polností mimo čas – cestoval Perry Rhodan minulostí, aby našel pomoc pro přítomnost. Neboť přítomnost, jak ji zná, už neohrožují pouze Atopové, ale také brutální Tiuphorové, kteří do současnosti pronikli časovou trhlinou z hluboké minulosti.

Perrymu Rhodanovi se podařilo vyvinout obranný prostředek proti indokrinátorům – nejnebezpečnější zbrani Tiuphorů. Takzvanou parafraktovou technologii je teď třeba co možná nejrychleji rozšířit po celé Galaxii, neboť jen tak bude možné čelit 45 000 tiuphorských kosmických lodí. K odvedení pozornosti invazorů dojde k LETU BRITOMARTISU...