svazek 2859

Uwe Anton

Die ParaFrakt-Konferenz

Parafraktová konference

vydáno: 03. června 2016    
čas děje: 20. – 24. září 1518 NGL
Perry Rhodan 2859 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Terranci, Tefrodi a Onryoňané v Solárním domě – Perry Rhodan chce ukovat alianci
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Terranec stojí za parafraktovou konferencí.

Cai Cheung – Politička přenechává vedení konference jiným.

Shekval Genneryc – Onryoňan přednese výhrady.

Sybrand Herzog – Zástupce Attilara Leccora nedůvěřuje Tiuphorům.

UFo – Předseda Galaktika se odebere do Sluneční soustavy.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2859 (Ilustrace 1)

Na Zemi se píše rok 1518 Nového galaktického letopočtu (NGL). Lidé si v Lize svobodných Pozemšťanů zřídili mocnou hvězdnou říši; s většinou známých civilizací žijí v míru.

Nikdo v Mléčné dráze však není skutečně svobodný, protože celou galaxii kontroluje Atopický tribunál. Atopové tvrdí, že pouze díky nim je možné odvrátit všeničící galaktický světopožár.

Zatímco se Arkonidan Atlan vydal do samotného srdce této mocnosti – polností mimo čas – cestoval Perry Rhodan minulostí, aby našel pomoc pro přítomnost. Neboť přítomnost, jak ji zná, už neohrožují pouze Atopové, ale také brutální Tiuphorové, kteří do současnosti pronikli časovou trhlinou z hluboké minulosti.

Perrymu Rhodanovi se podařilo vyvinout obranný prostředek proti indokrinátorům – nejnebezpečnější zbrani Tiuphorů. Takzvanou parafraktovou technologii je teď třeba co možná nejrychleji rozšířit po celé Galaxii, neboť jen tak bude možné čelit 45 000 tiuphorských kosmických lodí. Jednou z cest by mohlo být svolání PARAFRAKTOVÉ KONFERENCE...