svazek 2766

Hubert Haensel

Ein Rhodan zuviel

Jeden Rhodan navíc

vydáno: 22. srpna 2014    
čas děje: únor 1517 NGL
Perry Rhodan 2766 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Spiknutí na palubě RASE ČUBAJE – a útok na loď soudkyně
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Reginald Bull – Starý přítel Perryho Rhodana má pochybnosti.

Icho Tolot – Haluťan se radí o Perry Rhodanovi.

Farye Sepheroa – Vnučka Perryho Rhodana se snaží lépe poznat Perryho Rhodana.

Than-Deneec – Larka pozná v Perry Rhodanovi známého.

Perry Rhodan – Nesmrtelný se snaží vyrovnat s novou situací.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2766 (Ilustrace 1)

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

Mezitím se píše rok 1517 Nového galaktického letopočtu (NGL). Mléčná dráha je pod dalekosáhlým vlivem Atopického tribunálu, jehož soudci tvrdí, že jen oni mohou zadržet světopožár, který by jinak Galaxii nevyhnutelně zničil.

Atopové už dlouhé roky kontrolují i další hvězdný ostrov: Larhatoon, domovinu Larů. Larové byli kdysi dobyvateli, ale nyní jsou sami podmaněni okupanty. Perry Rhodan pátrá v Larhatoonu po motivech a slabinách Atopů.

Z Mléčné dráhy dorazí do Larhatoonu jako posila pro Nesmrtelného nová dálková loď lidstva – RAS ČUBAJ. Posádce terranského kosmického obra se povede mistrovský kousek, když vypátrá bývalého arkonidského imperátora Bosticha i samotného Perryho Rhodana a oba Nesmrtelné vezme na palubu. Avšak Reginald Bull se nemůže zbavit zvláštního pocitu, že je ve hře JEDEN RHODAN NAVÍC...