svazek 2754

Michelle Stern / Christian Montillon

Die zerstörte Welt

Zničený svět

vydáno: 30. května 2014    
čas děje: ?
Perry Rhodan 2754 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Jsou společníky a zároveň nepřáteli – a vedou bitvu na mnoha úrovních
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Nesmrtelný se spoléhá na důvěru.

Avestry-Pasik – Náčelník Protohetosanů se nikdy nenaučil někomu důvěřovat.

Selthantar – Cyborg už neví, kdo skutečně je.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2754 (Ilustrace 1)

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1516 Nového galaktického letopočtu je Mléčná dráha již po dva roky kontrolována Atopickým tribunálem, který tvrdí, že se v rámci Atopického řádu postará o mír a bezpečí a odvrátí světopožár, který by jinak Galaxii hrozil.

Jak vyšlo najevo, tribunál již dlouhé roky ovládá Larhatoon, domovinu národa Larů. Sem to při útěku před Atopy zahnalo i Perryho Rhodana. Rhodan doufá, že zde nalezne důležité informace a oslabí moc tribunálu. Reginald Bull následuje přítelovu stopu s nejnovější dálkovou lodí lidstva: RASEM ČUBAJEM.

Rhodan je mezitím ve svízelné situaci: Před Onryoňany je nucen uprchnout se svým úhlavním nepřítelem, náčelníkem larhatoonských rebelů. Dostali se přitom na Cestervelder, ZNIČENÝ SVĚT...