svazek 2749

Michael Marcus Thurner

Die Stadt Allerorten

Všudeměsto

vydáno: 25. dubna 2014    
Perry Rhodan 2749 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Je uvězněn v neuvěřitelné metropoli - a hledá cestu domů do Mléčné dráhy
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Reginald Bull – Díky identoru najde nový život.

Omye – Žena po Bullově boku ví, co ho tíží.

Zhayo Penyyin – Yothoy pozná cizince.

Chüpa Röljat – Hostitel s vlastními motivy.

Annthas Athelsam a Ghurlauc Gothoddin – Dva zplnomocněnci Všudeměsta.

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1516 Nového galaktického letopočtu je Mléčná dráha již po dva roky kontrolována Atopickým tribunálem, stále ještě dalekosáhle tajemnou organizací, která předstírá, že se v rámci Atopického řádu stará o mír a bezpečí.

Jaké může mít Atopický řád důsledky, pocítil Perry Rhodan na vlastní kůži. Pronásledování Atopů ho zahnalo až do galaxie Larhatoon, sídla národa Larů. Larové se před jedním a půl tisíci lety jako členové Koncilu sedmi na dlouhou dobu zmocnili vlády nad Galaxií. V Mléčné dráze jsou již fakticky u moci Atopičtí soudci a vlády galaktických národů se musejí podřídit jejich zákonům.

Reginald Bull přežil zánik JULESE VERNA, avšak tajemný android Quick Silver ho zavedl na zcela cizí místo. Odtamtud vede cesta Nesmrtelného do VŠUDEMĚSTA...