svazek 2742

Leo Lukas

Psionisches Duell

Psionický duel

vydáno: 7. března 2014    
čas děje: 23. – 26. května 1516 NGZ
Perry Rhodan 2742 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Soudce prahne do uzdravení – a mág bojuje o svůj ráj
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Matan Addaru Dannoer – Soudce Atopického tribunálu doufá, že konečně nabere nové síly – a zničehonic se přinucen čelit mocnému nepříteli.

Kaen Emund – Samotář by se rád věnoval svým osobním cílům – a přece se zaplete do událostí kosmického významu.

Jabari Gneppo – Jediný Terranec na zapomenutém světě chrání svou neobyčejnou rodinu – za každou cenu.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2742 (Ilustrace 1)

Od doby, co lidstvo vyrazilo do vesmíru, prožilo nepředvídané, vzrušující události: Terranci – jak se nazývají příslušníci sjednoceného lidstva – nejenže za ta tisíciletí prozkoumali svou vlastní Galaxii, ale dospěli i ke vzdáleným hvězdným ostrovům. Zase a zase potkávají Perry Rhodan a jeho druzi vesmírem cestující civilizace – a narážejí na stopy mocností, které ovlivňují osudy celého kosmu.

V roce 1516 Nového galaktického letopočtu je Mléčná dráha již po dva roky kontrolována Atopickým tribunálem, stále ještě dalekosáhle tajemnou organizací, která předstírá, že se v rámci Atopického řádu stará o mír a bezpečí.

Jaké může mít Atopický řád důsledky, pocítil Perry Rhodan na vlastní kůži. Pronásledování Atopů ho zahnalo až do galaxie Larhatoon, sídla národa Larů. Larové se před jedním a půl tisíci lety jako členové Koncilu sedmi na dlouhou dobu zmocnili vlády nad Galaxií.

V Mléčné dráze zatím formálně stále vládne Galaktikum, veškerá jeho politika však stojí ve stínu okupantů, jimž velí Atopičtí soudci. Jeden z těchto soudců je nyní nucen podstoupit PSIONICKÝ DUEL...


Matan Addaru Dannoer cítí blížící se konec svého života. Při hledání po novém těle pro svého pána narazí Angakkuq na planetu Yo. ležící galaktické Southside, nebo spíše na psionický potenciál několika tam žijících lidí.