Perry Rhodan 2648 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Série:Perry Rhodan, svazek 2648
Název:Duše flotily
(Die Seele der Flotte)
Autor:Christian Montillon
Cyklus:Neuroversum
Vydáno poprvé:18. května 2012
Vydáno v češtině: -
Čas děje: listopad 1469 NGL
Perry Rhodan pátrá mimo realitu – boj o MIKRU-JON
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Terranec hledá posily.

Mikru – Duše MIKRU-JON má potíže.

Nemo Partijan – Vědec má bolesti v kříži.

Numenkor-Bolok – Dávno ztracená duše dostane druhou šanci.

Ramoz – Duše flotily se musí vyjádřit.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2648 (Ilustrace 1)
© VPM kg.

V Mléčné dráze se píše rok 1469 Nového galaktického letopočtu – to odpovídá roku 5056 křesťanského kalendáře. Po dramatickém zmizení Sluneční soustavy a všech v ní žijících Pozemšťanů se situace v domově lidstva zásadně změnila.

Z původního stanoviště Slunce se stal nebezpečný Sektor nula, přičemž celou oblast uzavřely jednotky Galaktiků. Během konference na planetě Maharani bylo zvoleno nové vedení Ligy svobodných Pozemšťanů. Ve Sluneční soustavě, zajaté v anomálii, čelí Terranci hned třem nepřátelským národům: Spentové zahalili Sol do neprostupného závoje, z krádeže těla superinteligence ALLDAR lidstvo vinící Fagesy obsadili Terru a Sayporani unesli pozemské děti a „přeformátovali“ je.

Perry Rhodan mezitím bojuje ve válkami zmítané dvojité galaxii Chanda proti QIN SHI. Tato tajemná bytost panuje nad nesčetnými vojáky z různých národů a je téměř nepopiratelnou vládkyní Chandy. Rhodan naštěstí na všechno není sám. Aby zlomil její moc, Rhodan potřebuje podporu a spojence. Ramoz ho navede k zelenému slunci a zde ukrytým plavidlům. Ta jsou ale nefunkční, neboť chybí DUŠE FLOTILY...