svazek 2630

Marc A. Herren

Im Zeichen der Aggression

Ve znamení agrese

vydáno: 13. ledna 2012    
čas děje: září 1331 NGL – 1379 NGL
Perry Rhodan 2630 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Cesta Tokun Gavanga – v jeho slabině je jeho síla
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Tokun Gavang – Dosanthi žije ve znamení agrese.

Goldoron – Mladý Badakk jako učitel jízdy.

Vetela – Xylth ze všech sil potírá nepřátele QIN SHI.

Picaru Volil – Dosanthi musí bojovat o svou hodnost.

Kaowen – Protektor osobně zaplatí za nebezpečnou akci.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2630 (Ilustrace 1)

V Mléčné dráze se píše rok 1469 Nového galaktického letopočtu – to odpovídá roku 5056 křesťanského kalendáře. Po zmizení Sluneční soustavy a všech v ní žijících Pozemšťanů se situace v domovské galaxii lidstva zásadně změnila.

Z původního stanoviště Slunce se stal nebezpečný Sektor nula, přičemž celou oblast uzavřely jednotky Galaktiků. Všichni se horečnatě snaží zjistit, co se vlastně se Solárním systémem stalo. Celou věc navíc komplikuje skutečnost, že byla „unesena“ BÁZE, na jejíž palubě se nacházel Perry Rhodan.

Není divu, že na mnoha místech Galaxie panuje neklid. Země byla důležitým politicko-ekonomickým centrem a všichni již pocítili důsledky jejího zmizení. Z konference na planetě Maharani vzešlo provizorní vedení Ligy svobodných Pozemšťanů.

Perry Rhodan mezitím bojuje ve válkami zmítané dvojité galaxii Chanda proti QIN SHI. Tato tajemná bytost panuje nad nesčetnými vojáky z různých národů a je téměř nepopiratelnou vládkyní Chandy. Její válečníci žijí a umírají VE ZNAMENÍ AGRESE...