svazek 2620

Christian Montillon

Fremde in der Harmonie

Cizinec v Harmonii

vydáno: 04. listopadu 2011    
čas děje: ?
Perry Rhodan 2620 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Saedelaere objeví neuvěřitelné – strážce začíná s honem
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Alaska Saedelaere – Maska Nesmrtelného působí ošuměle.

Gardový poručík Pridon – Escalian naváže kontakt s neharmonickým Nositelem masky.

Uyari Lydspor – Strážce Harmonie loví cizince.

Rhizinza Yukk – Vévodkyně dosáhne své domoviny.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2620 (Ilustrace 1)

V Mléčné dráze se píše rok 1469 Nového galaktického letopočtu – to odpovídá roku 5056 křesťanského kalendáře. Situace Pozemšťanů se po krátkém období míru prudce změnila: Celá Sluneční soustava byla neznámými silami uvězněna v miniaturním univerzu.

Do Sluneční soustavy vpadly hřebíkovité koráby tajemných Spentů. Tito cizorodí „Sluncaři“ považují pozemskou hvězdu za znesvěcenou a chtějí ji zničit. Na vině je mrtvé tělo superinteligence ARCHETIM, pohřbené uvnitř Slunce. Aby oddělili korpus entity, Spentové uhasili termonukleární reakce ve hvězdě. Současně unesou humanoidní Sayporani děti a mladistvé ze Země, aby je „přeformovali“ do nové podoby.

Perry Rhodan a jeho společníci stojí v neznámé galaxii v přední linii boje o BÁZI a proti hrozivé mocnosti QIN SHI.

O intrikách QIN SHI už nějakou dobu ví své také Alaska Saedelaere. Nositel masky pátrá z paluby kosmokratické kosmické lodi SVÍTIVOSTI po nezvěstné vyslankyni Vysokých mocností Samburi Yuře. Jak se zdá, do událostí je zapleten nejen QIN SHI, ale také tajemná Říše harmonie. Saedelaere naváže kontakt s vévodkyní této říše a ta ho veze do své domoviny. Jak bude uvítán CIZINEC V HARMONII?