svazek 2564

Marc A. Herren

Die verlorene Stimme

Ztracený hlas

vydáno: 08. října 2010    
čas děje: 1463 NGL
Perry Rhodan 2564 (Německá obálka, 1. vydání)
© VPM KG.
Perry Rhodan narazí na vesmírné piráty – nastává chvíle Young Boys
z Databáze Multiversa
Hlavní postavy románu:

Perry Rhodan – Nesmrtelný zaslechne „ztracený hlas“.

Fellmer Lloyd / Ras Čubaj – Koncept zřídí neobvyklý kontakt.

Wolf Lee, Em Dudar, Terrence Dubai, Scotty Sutter a N'ri Bienvenu – Takzvaní Young Boys jdou do další společné akce.

Ilustrace:
Perry Rhodan 2564 (Ilustrace 1)

Na Zemi se píše rok 1463 Nového galaktického letopočtu – to odpovídá roku 5050 křesťanského kalendáře. Lidsvo v Mléčné dráze i soustavě Stardust je vystaveno útokům mocnosti, která si říká Frekvenční monarchie a usiluje o nadvládu v několika galaxiích.

Monarchie sice ztratila své hlavní opěrné body v Lokální galaktické skupině, to ale neznamená, že by byla poražena. V jejím čele stojí čistě duševní bytost, z jejíhož pověření pátrají Vatroxové po ultimativní zbrani – PARALOX-ARZENÁLU.

Perry Rhodan mezitím cestuje po vzdálené galaxii Anthuresta. Potkal zde jednoho žijícího Anthuriana, zástupce prastarého lidu, který obklopuje řada tajemství. Prozkoumal také jakousi Dysonovu sféru, tvořenou dvaceti tisíci kolem slunce umístěnými diskovitými světy. Této sféře se říká TALIN ANTHURESTA – „Div Anthuresty“.

K Perrymu Rhodanovi se po Anthurianově smrti přidává Esnur jménem Clun’stal. Na palubě obeliskové lodi MIRKU-JON se Nesmrtelný se svým doprovodem vydá do ještě dalekosáhle neznámého hvězdného ostrova. Zde Perry Rhodan zaslechne ZTRACENÝ HLAS...